HİZMETLERİMİZ

more
Ayrıntılı hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz
+ 90 352 320 13 16

devam
TW

ÜnalMatbaacılık

Firmamız, 2006 sonlarında Ünal Görsel İletişim ve Reklam Hizmetleri adı altında kurulmuş olup, şirketlere, matbaalara, reklamcılara ve ambalaj sanayisinde üretim yapan firmalara baskı öncesi Grafik ve Tasarım hizmetleri vererek sektöre adımını atmıştır. Firma kuruluşunun 2 yıl sonrasında sektör içinde yeni bir yapılanma sürecinin ardından Ofset ve Baskı Makinası alınarak sektörde faaliyetlerini geliştirmiştir. Bu gelişmenin bir sonucu olarak toplumun ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda Ofset Baskı, Grafik Tasarım ve Reklam Hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir. Makina Parkurumuzda, 4 renk Ofset Matbaa Makinası ve yardımcı makinalar yer almaktadır. Bünyesinde katalog, broşür, etiket, bloknot, gazete, dergi, kartvizit, vb. baskı işlerini sürdürmektedir.Bu vesile ile kısa zamanda sektörün öncü firmalar arasına girmeye başarmıştır. Firma, FATMA ÜNAL OFSET MATBAA ve ÜNAL GRAFİK TASARIM adı altında gelişimini tescillemiştir.

Kalite Politikamız

Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.

Misyon

İçinde bulunduğumuz hızla gelişen Teknoloji Çağında hiç durmadan yeniliklere ayak uyduran bir aile Şirketi olarak, Yatırm ve Hizmetlerini halka sunup kalite polikatımızdan ödün vermeden bu yolda vargücüyle ilerlemesi Firmamızın misyonu olmuştur.

Vizyon

Çözüm sağladığımız her müşteriye özverili çalışmalarımız ve kalite politikamızla Uluslararası Firmalara taşıdığımız projeleri tüm dünyaya duyurmak hayalimizdir.

Ünal Matbaa standart prosedürleri değil, kaliteyi standart hale getirmeyi hedefler.

Güven,Kalite,Hassasiyet,Samimiyeti kendine ilke edinen Ünal Matbaacılık Osman Kavuncu Mah. Esnaflar Sitesi No: 7/D (DSİ Karşısı)'nda Hizmet vermektedir.

top
Facebook